WYGRANY SPARING TRAMPKARZY Dzisiaj na boisku w Ludzmierzu nasi trampkarze w pierwszym meczu po przerwie zimowej wygrali z drużyną Wiatr Ludzmierz 2-0 (0-0). Był to bardzo pożyteczny sparing tym bardziej że z drużyną z wyższej ligi. Nasi zawodnicy w pierwszej części gry mieli zdecydowaną przewagę ale nie przypieczętowali to zdobyciem bramki. Druga połowa odwrotnie, od początku napierali gospodarze ale Marcin Jaróg nie dał się zaskoczyć na bramce. Wiatr trochę poszalał a gdy zelżał to nasi zawodnicy to wykorzystali zdobywając bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarza na Pudziszu M. Karnego na bramkę zamienił Jan Nykaza. Druga bramka wpadła po składnej akcji całego zespołu a formalności dopełnił Mateusz Włodarczyk.